LYRA CHOCOLATE obhájila svoje miesto medzi svetovou čokoládovou špičkou – opäť získala ocenenia a hneď za dva produkty na najvyššej svetovej súťaži

GREAT TASTE 2015

Produkty Absolut hazelnuts a Absolut almonds získali 04.08.2015 ocenenie, ktoré potvrdilo výrobcovi LYRA chocolate zo Slovenska jeho miesto medzi čokoládovou špičkou na svetovo najväčšej a najprestížnejšej súťaži GREAT TASTE AWARDS v Londýne, kde sa každoročne oceňujú najväčšie gastronomické špeciality.

Zlatú hviezdu Great Taste získali nasledujúce produkty:

great taste 2015

LYRA ABSOLUT HAZELNUTS a LYRA ABSLOLUT ALMONDS.

Horeuvedené produkty odmenila zlatou hviezdou pravdepodobne najprísnejšia 400 členná celosvetová porota ochutnávajúca 10000 vzoriek viac ako tisíc hodín. Členmi komisie sú nezávislí odborníci a kuchári ocenení Michelinskými hviezdami, gastro kritici, prevádzkari najznámejších reštaurácii a odborníci na gastronómiu. Táto súťaž je medzi gastrokritikmi považovaná za oskara v gastronómií, keďže sa v slepých ochutnávkach hodnotí výlučne chuť produktu bez obalu a marketingového pozadia produktu. Sme šťastní, že LYRA CHOCOLATE je prvou slovenskou spoločnosťou, ktorá získala jedno z najvýznamnejších svetových ocenení v oblasti čokolády dva roky po sebe.

Ďakujeme za priazeň a podporu.

S priateľským pozdravom

KAROL-STYBLO-PODPIS-OREZANE

Karol Stýblo, LYRA CHOCOLATE s.r.o.